FESTIWAL THE LEGEND

Druga edycja jedynego takiego festiwalu w Polsce! Legendy, prekursorzy polskiego rapu! Niesamowita atmosfera! Spektakularna oprawa audio-wizualna! Wspomnienia i archiwalne nagrania video! Stoiska wystawiennicze! Giełda płyt CD i vinyli! Legendarne after party oraz dużo więcej!

NIESAMOWITA
OPRAWA

The Legend Festiwal to także niesamowita oprawa audio-wizualna oraz najlepsze nagłośnienie! Spektakularna oprawa koncertów na długo zapadnie w Twojej pamięci! Całość odbędzie się w najnowocześniejszej hali widowiskowej w Polsce! Przyjazne pomieszczenia, doskonały układ widowni, liczne punkty gastronomiczne, pojemne parkingi i szatni - to wszystko wpłynie na komfort i dobrą zabawę!

STREFA WYSTAWIENNICZA

Kolejny raz zaprosimy Was do strefy wystawienniczej z licznymi stoiskami, miejscami do chilloutu! Prawdziwy bazar hip-hopowy w PreZero Arena Gliwice podczas The Legend Festiwal - Idę Dalej. toiska animacyjne, giełda płyt CD i vinyli, stoiska z odzieżą, stoiska z gadżetami

BEFORE PARTY - SPOTKANIA I DYSKUSJE

Nowość podczas festiwalu! W ramach before party zaprosimy Was na spotkania, wywiady i dyskusje z ciekawymi osobowościami związanymi z kulturą RAP`u w Polsce. Kilka godzin przed pierwszym koncertem przygotujemy się na historyczną podróż! Niebawem więcej szczegółów! Obserwujcie naszą stronę oraz profile w mediach społecznościowych.

AFTER PARTY

Kilka minut po ostatnim koncercie, tuż obok sceny w zaaranżowanej przestrzeni garażu PreZero Areny Gliwice odbędzie się After Party z legendami RAP`u! Kilka godzin dodatkowej muzyki z najlepszymi DJ`ami, prekursorami, którzy stworzyli polską scenę! Nie musisz nigdzie wychodzić! Na after party bawimy się 50 metrów od sceny głównej! Czeka na Ciebie: - legendarni DJ`e którzy tworzyli polską scenę hip-hopu - strefa barowa - strefa chilloutu - legendarna atmosfera!

Tak się bawiliśmy na pierwszej edycji!

Galeria

Obserwuj nasze social media

ZDOBĄDŹ BILET

Zostań częścią legendy!