Druga edycja jedynego takiego festiwalu w Polsce!
Legendy, prekursorzy polskiego rapu!

 

PreZero Arena Gliwice – 09.03.2024

THE LEGEND
FESTIWAL

Druga edycja jedynego takiego festiwalu w Polsce! Legendy, prekursorzy polskiego rapu! Niesamowita atmosfera! Spektakularna oprawa audio-wizualna! Wspomnienia i archiwalne nagrania video! Stoiska wystawiennicze! Giełda płyt CD i vinyli! Legendarne after party oraz dużo więcej!

Tak wygląda festiwal legend, który pokochaliście! Widzimy się w marcu w PreZero Arena Gliwice i ponownie będziemy się bawić w rytmie najlepszych polskich klasyków!

Czeka na Was także niesamowita akcja! Kolejny raz napiszemy historię polskiego RAP`u! NA jednej scenie w jednym utworze pojawią się...
THE LEGEND to festiwal łączący pokolenia!

IDĘ DALEJ

Kolejny raz nasz festiwal zapisze się w historii polskiego RAP`u! To właśnie podczas marcowego festiwalu będzie miało miejsce niesamowite wydarzenie, które przejdzie do historii!
Na jednej scenie, w jednym utworze pojawią się... Kto? My już wiemy i słyszeliśmy! Będzie legendarnie!

Premiera wyjątkowego utworu w koncertowym wydaniu podczas The Legend Festiwal - Idę dalej! Bądź w gotowości!

Było legendarnie

na poprzedniej edycji

Pierwsza edycja odbyła się w marcu 2023 w Arenie Gliwice i zabrała nas w podróż z prekursorami hip-hopu: Liroy, Peja/Slums Attack, Kaliber 44, Wzgórze Ya-Pa 3, Rahim i Fokus. Zobacz jak się bawiliśmy na tym legendarnym wydarzeniu, które zapisało się w historii gatunku!

Na festiwalu zagrają

BILETY

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU! Widzimy się!.

Obserwuj nasze social media

ZDOBĄDŹ BILET

Zostań częścią legendy!